Середа, 21.02.2024, 11:04


Ви увійшли як    Гість   |  Вітаю Вас Гість  |   RSS

Головна  |  Мій профіль  |  Реєстрація  |  Вихід  |  Вхід


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 598
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Вы можете встановити кнопку персонального сайту Ігоря Миколайовича Окуленка в себе на сайті:

 Сайт Ігоря Миколайовича ОкуленкаКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Головна » Архів матеріалів

У відповідності до Указу Президента України в третю неділю травня відзначається День Героїв! В місті Вінниця біля пам´ятника Січовим стрільцям відбувся мітинг-реквієм присвячений вшануванню памяті вояків, що здобували Незалежність України ціною свого життя.  У мітингу прийняли участь представники православної та греко-католицьких церков. Був відслужений молебен за душі полеглих та безневинно закатованих. Громадсько-патріотичні організації Вінниччини проголосили свою громадянську позицію з приводу складних соціально-політичних процесів, що проходять в Україні, й висловили занепокоєння з приводу намагання деякими деструктивними силами ... Читати далі »

Переглядів: 830 | Додав: voosou | Дата: 25.05.2010 | Коментарі (0)

14 травня 2010 року відбулося спільне засідання виконавчих комітетів Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України та Асоціації ветеранів силових структур Вінницької області. Вели засідання Голова Асоціації Нижник О.І. та Голова ВОО СОУ Окуленко І.М. На порядку денному були питання: 1. Про організацію заходів по відпрацюванню звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр міністра України щодо збереження діючих структур військових медичних закладів Міністерства оборони України; 2. Громадянська позиція в умовах сучасної соціально-політичної та економічної ситуації в Україні. 3. Про делегування членів правління Асоціації в структуру обласного Комітету захисту України.
По першому питанню прийнято рішення більш глибоко вивчити питання, запросити на наступне засідання фахівців військово-медичного напрямку та пр ... Читати далі »
Переглядів: 865 | Додав: voosou | Дата: 14.05.2010 | Коментарі (0)

 

 
 
За державу шкода. Колишньому бійцеві Червоної армії Георгію Кирєєву образливо за те, що переможці в тій війні сьогодні живуть гірше переможених.
65 років тому вони (солдати Червоної армії, вермахту і Української повстанської армії) без жалю знищували один одного.
Коли чотирилітня берлинка Фріда Островськи (так по правилах німецької орфографії звучить слов'янське прізвище її отця) запитає, чому на війні загинули три її прадіда, у батьків – українця Дмитра і німки Біргит – відповідь готова. Допустимо, такий: «Вони боролися кожен за свою правду». Чи влаштує він Фріду, сказати важко, але у будь-якому випадку, вивчаючи сімейну генеалогію, вона дізнається немало майже фантастичних історій. Наприклад, про єдиного уцілілого прадіда, який воював на Східному фронті, потрапив в оточення і, пробиваючись на ... Читати далі »
Переглядів: 1288 | Додав: voosou | Дата: 10.05.2010 | Коментарі (0)

На Вінниччині відбулися заходи щодо відзначення величної події,- 65-ї річниці Перемоги у другій світовій війні. Члени Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України, Вінницький козацькій полк імені Івана Богуна, Спілка інвалідів Чорнобильців разом з громадськістю Вінниці прийняли участь у мітингу-реквіємі та поклали квіти до меморіалу воїнів-визволителів. До славетної події в місті Вінниця та області проведені заходи по відновленню пам’ятників, споруджених до Дня Перемоги. Члени виконавчого комітету Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України разом з Вінницьким козацьким полком імені Івана Богуна провели мітинг-реквієм біля пам’ятника Січовим стрільцям, вшанували пам’ять борців за незалежність України та поклали квіти. Впродовж святкового Дня у м. Вінниця було проведено багато цікавих заходів: показ зразків військової техніки періоду війни, масові гуляння, концерти майстрів мистецтв тощо. Зусилля ... Читати далі »
Переглядів: 895 | Додав: voosou | Дата: 10.05.2010 | Коментарі (0)

7-го травня Ю.В.Тимошенко провела пресконференцію для засобів масової інформації, на якій був поданий аналіз суспільно-політичної обстановки в Україні, дій Президента та Уряду України щодо виконання ними передвиборчих програм. Окремо була висвітлена позиція щодо договорів між Росією та Україною відносно продовження строку перебування Чорноморського флоту РФ в Криму, створення спільного нафтогазового консорціуму тощо. В будівлі Вінницької районної Ради Ю.В.Тимошенко провела зустріч з представниками політичних партій та громадських організацій. За спільною згодою було створено Вінницький Комітет захисту України та прийнято рішення щодо проведення практичних заходів по організації роботи Комітету. В своїх виступах лідери національно-патріотичних сил підтримали пропозицію Ю.В.Тимошенко щодо необх ... Читати далі »
Переглядів: 867 | Додав: voosou | Дата: 07.05.2010 | Коментарі (0)

З нагоди відзначення 65-ї річниці з Дня Перемоги у другій світовій війні 6-го травня проведено круглий стіл в будівлі Обласного держтелерадіо. Організаторами виступили: Вінницька обласна огранізація Спілки офіцерів України та Асоціація ветеранів силових структур Вінницької області. Силами вище зазначених структур, а також за участі Обласного осередку Червоного креста було проведено круглий стіл з нагоди славетної дати. На засіданні круглого столу виступили ветерани війни Твердохлебова Ольга Іванівна, полковник у відставці, розвідниця, Кондюшенко Тетяна Ансентіївна, фронтова медична сестра, Педорук Дмитро Григорович, заступник Голови Ради ветеранів м. Вінниці, Бесчеснюк Тимофій Іванович, підполковник у відставці, ракетні війська. В дискусії з нагоди свята прийняли участь: Голова громадської Ради при Вінницькій обласній Раді Продивус Пилип Григорович, Захарчук Юрій Вікторович, ГО "Платформа громадського порозуміння", Г ... Читати далі »
Переглядів: 1538 | Додав: voosou | Дата: 07.05.2010 | Коментарі (0)

На цьому тижні виконавчий комітет ВОО СОУ прийняв участь у відзначенні сумної дати,- 24-річниці Чорнобильської трагедії (26.04). Голова обласної державної адміністрації Демішкан Володимир Федорович та міській Голова Гройсман Володимир Борисович очолили відзначення цієї дати в нашому регіоні. Члени виконавчого комітету Проценко Валерій Якович та Горобець Олег Васильович організували вручення нагород "Захисник Вітчизни" та відзнаки "Знак Пошани" ветеранам Чорнобильцям. Серед нагороджених були Асаулюк Анатолій Петрович, Дяченко Віктор Олександрович, Жердецький Микола Григорович, Куліш Володимир Васильович, Кулиняк Ігор Михайлович, Наливкін Володимир Данилович, Помірчий Олександр Іванович, Сорока Петро Максимович, Швець Петро Філімонович, Мельник Володимир Петрович.
 
Переглядів: 1337 | Додав: voosou | Дата: 29.04.2010 | Коментарі (0)

Відкритий лист делегатів ХХ з’їзду Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України, який відбувся 17 квітня 2010 року в м. Києві, з приводу відзначення 65 річниці Перемоги над фашизмом
 
ХХ з’їзд Спілки офіцерів України, який відбувається напередодні святкування 65 річниці Перемоги, вітає ветеранів Великої Вітчизняної війни, весь народ України з цією визначною історичною подією. Перемога у війні визначала планів фізичного знищення народів колишнього СРСР, завоювання так званого "життєвого простору” для носіїв "нового порядку”, які не забарилася приступити до необмеженого хазяйнування на окупованих ними землях України, Білорусії та Росії. Але народи СРСР повстали на захист своїх національних інтересів, і в травні 1945 року в Берлін ... Читати далі »
Переглядів: 875 | Додав: voosou | Дата: 29.04.2010 | Коментарі (0)

17 квітня 2010 року в місті Києві в Центральному будинку офіцерів відбувся ХХ-й з´їзд ВГО Спілка офіцерів України! На порядку денному були наступні питання: 1. Звіт виконавчого комітету СОУ; 2. Звіт мандатної комісії; 3. Звіт ревізійної комісії; 4. Звіт суду честі. На з´їзді були представлені делегації від обласних організацій Спілки офіцерів України, окрім двох. Вінницька обласна організація Спілки офіцерів України була в кількості 12 чоловік, серед них Окуленко І.М., Нижник О.І., Гаврилюк Ф.І., Горобець О.В., Засаднюк В.М., Клим´юк І.І., Проценко В.Я., Мойсеєнко О.М., Нетлюх Б.М. Шишко В.Г. тощо. Зі звітною доповіддю виступив Голова ВГО СОУ полковник запасу Білоус В.О. В доповіді були проаналізовані болючи питання розвитку держави, дана оцінка стану Збройних Сил України, висвітлені проблеми соціально-правового захисту військовослужбовців, осіб звільнених з військової служби, та членів їх сімей, військово-патріот ... Читати далі »
Переглядів: 1142 | Додав: voosou | Дата: 18.04.2010

Згідно плану роботи Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України проведено засідання виконкому ВОО СОУ. Вів засідання голова ВОО СОУ полковник запасу Окуленко Ігор Миколайович. На порядку денному розглядалися питання щодо участі делегації Вінницької обласної організації СОУ в ХХ-му з´їзді ВГО Спілка офіцерів України 17 квітня 2010 року в місті Києві. За результатами роботи були вивченні проблемні питання та визначені шляхи їх вирішення в час, що залишився до початку з´їзду. Також  розглядалися поточні питання життєдіяльності організації, якість виконання плану роботи на 2-й квартал тощо.
Переглядів: 745 | Додав: voosou | Дата: 17.04.2010 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 63 64 65 66 67 »Друзі сайтуКнопка СОУ

Тернопільська СОУКнопка КРоСОУ

zampolit

Вы можете встановити кнопку сайту Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України в себе на сайті:

 Вінницька обласна організація Спілки офіцерів України


Громадська Рада при УМВС України у Вінницькій області

Українська Православна Церква (ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА УКРАЇНИ) Вінницько-Тульчинська Єпархія

Антикорупційний сайтCopyright www.voosou.at.ua© 2024

Безкоштовний хостинг uCoz